Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Orel jednota TelniceTelnice

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Florbal je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku.

Kontaktní údaje:

Masarykovo náměstí 7
66459 Telnice

 
Telefon: +420544224040, +420739079895
E-mail: orlovna@oreltelnice.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Orel jednota Brno - Řečkovice

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. S radostí poskytujeme i poradenství. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám. Zahrajte si u nás tenis jen pro radost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Brno - Starý Lískovec

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Nabízíme Vám i poradenství. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Blansko

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Těšany

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují florbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku