Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Rodnex, s.r.o.Karviná

Naše firma se zabývá prodejem kvalitního elektra. Naše kvalitní elektro produkty můžete nakupovat i pohodlně on-line. Našim klientům s radostí zajistíme odborné poradenství v oblasti prodeje elektro zboží. Zaručíme vám naprosto seriózní jednání se zákazníky. Naše znalosti vám pomohou při nákupu v našem on-line prodeji elektro. Rychlost dodání je pro naší společnost zavazující. Garantujeme výhodnou cenu na zakoupené zboží.

Kontaktní údaje:

V Aleji 475/1
73401 Karviná

 
Telefon: +420596323633
E-mail: e-shop@rodnex.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

TradeTec, a.s. - e-shop se satelitní technikou

Zajišťujeme prodej bohatého sortimentu elektro zboží. Náš e-shop nabízí odběr zboží na splátky. Moderní a luxusní mobily získáte za skvělé ceny. Naše firma se zaměřuje na kompletní nabídku satelitní techniky. V naší nabídce naleznete také LED pásky ve skvělé kvalitě. Hodinky nakoupíte vždy za skvělé ceny. Naše nabídka tabletů vás osloví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Jaromír Nárožný VAT-elektronic - e-shop (výdejní místo)

Zabýváme se prodejem elektra. Naši zákazníci se k nám vrací pro naši ochotu. Nabízíme projektory ve vysoké kvalitě v cenově příjemných relacích. Zákazníci jsou spokojeni s tablety z našeho sortimentu. Výhodné ceny hodinek nabízíme v našem internetovém obchodě. Za zajímavé ceny zakoupíte v našem on-line prodeji elektra LED pásky. Dodáváme televizory rychle a spolehlivě. Nezůstávejte pozadu a vyberte si u nás mobil, který je in.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Marek Pattermann - e-shop s hodinkami

Náš on-line prodej elektro je připraven uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Vyberte si a nakupte na splátky naše moderní elektro produkty. Zákazníci oceňují zejména kvalitu naší elektroniky. V nabídce máme kvalitní mobily za rozumnou cenu. Kvalitní LED pásky nabízíme v různých barvách a provedení. Naše hodinky jsou krásným módním doplňkem. Prohlédněte si také naši nabídku špičkových tabletů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

David Kučera - e-shop s audio a video kabely

Nakupujte elektro zboží pohodlně na internetu. Kvalitní elektro zboží prodáváme i on-line. Naši zákazníci se k nám vrací pro naši ochotu. V našem e-shopu máme dopravu zdarma. Využijte možnosti nakoupit výrobky z oblasti elektro na splátky. I bezdrátové nabíječky pro mobily najdete v naší nabídce. Kvalitní LED pásky nabízíme v různých barvách a provedení. Naše hodinky jsou krásným módním doplňkem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku