Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Marie Blechová, praktický lékařŘíčany

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech. Poskytujeme znalost aktuálních změn. S naší odbornou péčí budete skutečně spokojeni.

Kontaktní údaje:

Brněnská 362
66482 Říčany

 
Telefon: +420546427312

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Iva Jeleníková, praktický lékař

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Eva Filková, praktický lékař

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Ivana Rotscheinová, praktický lékař

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Základem našich služeb je individuální přístup. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr.Jiří Navrátil, kardiolog

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku