Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Jarmila Hálová, praktický lékařRosice

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Naší zásadou je individuální přístup ke klientům. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem.

Kontaktní údaje:

Palackého nám. 1269
66501 Rosice

 
Telefon: +420546412460
E-mail: jarmila.halova@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Iva Jeleníková, praktický lékař

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr.Jiří Navrátil, kardiolog

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jana Crhová, dětský lékař

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. Na konzultacích nabízíme řešení, jak se chránit před nemocemi. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Eva Filková, praktický lékař

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Doufáme, že se v prostředí naší kliniky budete cítit příjemně. Poskytujeme zdravotnické služby včetně konzultace vyškoleným personálem. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku