Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Magdaléna Růžičková, praktický lékařHrušovany u Brna

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Připravíme vám odborné konzultace. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého.

Kontaktní údaje:

Nádražní 195
66462 Hrušovany u Brna

 
Telefon: +420547236129

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Jarmila Čechová, praktický lékař

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. S našimi konzultacemi je nakupování radost. Využijte náš individuální přístup ke každému nákupu. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Zdravotní služby praktického lékaře poskytujeme našim pacientům od rané dospělosti až do pokročilého stáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Ivana Rotscheinová, praktický lékař

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Základem našich služeb je individuální přístup. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr.Jiří Navrátil, kardiolog

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jana Remundová, praktický lékař

Spolehlivě zajistíme zdravotnické služby. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku