Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Jana Jászberényiová, praktický lékařBrno

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Respektujeme individuální potřeby našich klientů. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. U nás máte možnost využít poradenství. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci.

Kontaktní údaje:

Kamínky 286/13
63400 Brno

 
Telefon: +420547353056
E-mail: jbereny@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr.Jiří Navrátil, kardiolog

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Snažíme se vám vždy poskytnout příjemné prostředí. Odborné zdravotnické poradenství vám rádi poskytneme. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Jsme schopni pacientovi nabídnout potřebnou míru individuálního přístupu. U nás se můžete spolehnout nejen na kvalitní odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Iva Jeleníková, praktický lékař

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Svým pacientům se budeme věnovat individuálně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jana Čechová, praktický lékař

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě. Zastáváme individuální přístup při poskytování zdravotních služeb. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jana Crhová, dětský lékař

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb. Na konzultacích nabízíme řešení, jak se chránit před nemocemi. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku