Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pedagogická fakultaÚstí nad Labem

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Rádi vás přesvědčíme, že je naše vzdělávání velmi seriozní. Na naší střední škole se vaše děti naučí samostatnosti. Nabízíme možnost kvalitního studia na vysoké škole. Připravujeme semináře pro začátečníky i pokročilé. V rámci naší instituce můžete navštívit i knihovnu.

Kontaktní údaje:

České mládeže 360/8
40001 Ústí nad Labem

 
Telefon: +420475283111

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Fakulta životního prostředí

V našem příjemném prostředí se budete cítit spokojeně. Zaměstnáváme jen dobře vyškolené zaměstnance. Snažíme se o všestranný a ochotný přístup. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost při výuce jakéhokoli oboru. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám naše instituce nabízí. Vedení naší vzdělávací instituce zajistilo dostatek zkušeného personálu s požadovanými znalostmi, díky kterému poskytujeme vzdělání na vysoké úrovni. Nemusíte si kupovat nové knihy, půjčte si je v naší knihovně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta sociálně ekonomická

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Specializujeme se na výuku ekonomiky. Absolventům našich bakalářských oborů poradíme s výběrem nové práce. Využijte jedinečné příležitosti přihlásit se na náš magisterský obor. Zajděte si také prohlédnout nabídku naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta užitého umění a designu

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. U nás vás budou učit jen vyškolení zaměstnanci. Nabízíme seriozní vzdělávání. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně vzdělávání. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ústav zdravotnických studií

Naše instituce se zabývá vzděláváním, které probíhá v příjemném prostředí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou ochotní, mají příjemné vystupování a kultivovaný projev. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty. Pro naše poradenství se můžete rozhodnout, pokud si nebudete jisti s výběrem toho správného vzdělávání. Doporučujeme studium na naší vysoké škole, která se u svých studentů těší oblibě. Přihlaste se na naše zajímavé semináře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku