Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ústav zdravotnických studiíÚstí nad Labem

Naše instituce se zabývá vzděláváním, které probíhá v příjemném prostředí. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou ochotní, mají příjemné vystupování a kultivovaný projev. Serioznost našeho vzdělávání je ověřena mnoha studenty. Pro naše poradenství se můžete rozhodnout, pokud si nebudete jisti s výběrem toho správného vzdělávání. Doporučujeme studium na naší vysoké škole, která se u svých studentů těší oblibě. Přihlaste se na naše zajímavé semináře.

Kontaktní údaje:

České mládeže 360/8
40001 Ústí nad Labem

 
Telefon: +420417515541
E-mail: studium@uzs.ujep.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Filozofická fakulta

Naše vzdělávací instituce nabízí svým klientům příjemné prostředí. Rádi vám pomůžeme v rámci našich služeb odborného poradenství pro oblast vzdělávání. Naší základní škole můžete věřit. Jsme střední škola zaměřená na přípravu dětí na život. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Pořádáme kurzy pro fotografy. Naše knihovna má v databázi mnoho zajímavých knížek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta sociálně ekonomická

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Specializujeme se na výuku ekonomiky. Absolventům našich bakalářských oborů poradíme s výběrem nové práce. Využijte jedinečné příležitosti přihlásit se na náš magisterský obor. Zajděte si také prohlédnout nabídku naší knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta výrobních technologií a managementu

U nás naleznete příjemné prostředí pro vzdělávání. Ve všem vám poradíme. Jsme vzdělávací instituce, která dbá na svou serioznost. Po vystudování našich bakalářských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pedagogická fakulta

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Rádi vás přesvědčíme, že je naše vzdělávání velmi seriozní. Na naší střední škole se vaše děti naučí samostatnosti. Nabízíme možnost kvalitního studia na vysoké škole. Připravujeme semináře pro začátečníky i pokročilé. V rámci naší instituce můžete navštívit i knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku