Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Fakulta sociálně ekonomickáÚstí nad Labem

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Specializujeme se na výuku ekonomiky. Absolventům našich bakalářských oborů poradíme s výběrem nové práce. Využijte jedinečné příležitosti přihlásit se na náš magisterský obor. Zajděte si také prohlédnout nabídku naší knihovny.

Kontaktní údaje:

Moskevská 1533/54
40001 Ústí nad Labem

 
Telefon: +420475284611

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Přírodovědecká fakulta

Naše vzdělávací instituce vám nabízí příjemné prostředí, které je zároveň velmi praktické. V naší instituci si skvěle obohatíte své znalosti. Můžete využít i našich služeb odborného poradenství. Ochotu kdykoli pomoci studentům vám můžeme slíbit. Dáváme důraz na vyučování ekonomiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Univerzitní poradenské centrum Univerzity Jana Evangelisty Purkyně

V naší vzdělávací instituci se můžete učit v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. Naše vzdělávací instituce je zárukou kvality poskytovaného vzdělání a seriózního přístupu vůči studujícím. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. V naší knihovně si jistě najdete to nejlepší čtení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta užitého umění a designu

V našem institutu naleznete velmi příjemné prostředí. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. U nás vás budou učit jen vyškolení zaměstnanci. Nabízíme seriozní vzdělávání. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně vzdělávání. Do vzdělávání přinášíme své dlouholeté znalosti a zkušenosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta výrobních technologií a managementu

U nás naleznete příjemné prostředí pro vzdělávání. Ve všem vám poradíme. Jsme vzdělávací instituce, která dbá na svou serioznost. Po vystudování našich bakalářských oborů máte velkou šanci uplatnění na trhu. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku