Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.Praha-Háje

Příjemné prostředí vytváříme speciálně pro vás. Díky našemu poradenství si vyberete to správné vzdělávání. Při vzdělávání klademe samozřejmě také důraz na serioznost. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Zabýváme se semináři z různých oblastí. U nás můžete získat bakalářské vzdělání. Využijte jedinečné možnosti přihlásit se na náš magisterský obor.

Kontaktní údaje:

Hekrova 805/25
14900 Praha-Háje

 
Telefon: +420267913634
E-mail: viap@viap.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Nadační fond pro biomechaniku člověka

Zavítejte k nám a prohlédněte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Ochota je důležitá. Setkat se u nás můžete jen s vyškolenými zaměstnanci. U nás vás obslouží maximálně znalý personál v oboru vzdělávání. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Akademická laboratoř materiálového průzkumu malířských děl

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. U nás pracují jen opravdoví znalci v oblasti vzdělání. Nabízíme studium v oboru malíř. Pokud rádi čtete, zavítejte do naší knihovny. Zařídíme pro Vás i ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mezinárodní baptistický teologický seminář Evropské baptistické federace, o.p.s.

Příjemné prostředí je naším krédem. U nás pracují jen kvalitně vyškolení zaměstnanci. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Každému z vás poskytujeme maximálně seriózní přístup. Vedeme semináře na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pražská mezinárodní manažerská škola

Využijte služby v našem příjemném prostředí. Práci našich vyškolených zaměstnanců opravdu oceníte. Personál naší vzdělávací instituce rád poskytne i poradenství. Jsme instituce, která se zabývá předáváním znalostí druhým. Naučíme vás, jak se efektivně podnikat. Připravujeme semináře pro začátečníky i pokročilé. Naše knihovna má v databázi mnoho zajímavých knížek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku