Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Univerzita Hradec KrálovéHradec Králové

Příjemné prostředí naleznete u nás. Zaměstnanci naší mateřské školy se intenzivně a spolehlivě věnují všem dětem. Z našeho gymnázia mají děti velkou šanci u přijímaček na vysokou školu. Poskytujeme vzdělání v oblasti podnikání. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů. Materiály ke studiu najdete i v místní knihovně.

Kontaktní údaje:

Rokitanského 62
50003 Hradec Králové

 
Telefon: +420493332508
E-mail: michaela.hnatova@uhk.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Fakulta ekonomicko-správní

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zcela k dispozici. Učíme každého s velkou ochotou. Přihlaste se k nám a naučíme vás základy ekonomiky. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Farmaceutická fakulta v Hradci Králové

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Naše vzdělávací instituce vám poskytne poradenství v různých situacích. Nabízíme seriozní vzdělávání. Pomůžeme vám dosáhnout bakalářského titulu. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Filozofická fakulta

Součástí naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Využijte naši spolehlivou mateřskou školu. Naše gymnázium se zaměřuje na velmi kvalitní vzdělání dětí. Studujte u nás podnikání. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor. Navštivte také naši vlastní knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lékařská fakulta v Hradci Králové

V naší instituci jsme pro vás připravili příjemné prostředí pro vzdělávání. Neváhejte se přihlásit na naši vysokou školu. Nabízíme vzdělávací kurzy pro fotografy. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. Nabízíme vzdělávání na magisterské úrovni. Četba rozvíjí vaši fantazii a k tomu dopomáhá i naše knihovna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku