Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Fakulta vojenského zdravotnictvíHradec Králové

Na příjemné prostředí naší školy se můžete spolehnout. Neváhejte využít i námi poskytovaného odborného poradenství. Můžeme vám garantovat vzdělávání vedené našimi vyškolenými zaměstnanci. Nabízíme seriozní vzdělávání. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou ochotní zaměstnanci s dostatkem zkušeností a vystupováním na úrovni. Nabízíme možnost kvalitního studia na vysoké škole. Pojďte si vybrat pěkné čtení do naší vybavené knihovny.

Kontaktní údaje:

Třebešská 1575
50003 Hradec Králové

 
Telefon: +420973253101
E-mail: sekretariat@pmfhk.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Farmaceutická fakulta v Hradci Králové

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Naše znalosti chceme předat svým zákazníkům. Svou ochotu pomoci při studiu vám můžeme zaručit. Naše vzdělávací instituce vám poskytne poradenství v různých situacích. Nabízíme seriozní vzdělávání. Pomůžeme vám dosáhnout bakalářského titulu. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta elektrotechniky a informatiky

Poskytujeme kvalitní výuku v příjemném prostředí. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší instituce. U nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. U nás dosáhnete více znalostí. Nabízíme seriózní vzdělávací služby. Poskytujeme možnost bakalářského studia. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta ekonomicko-správní

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Naši vyškolení zaměstnanci jsou zcela k dispozici. Učíme každého s velkou ochotou. Přihlaste se k nám a naučíme vás základy ekonomiky. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Všechny naše magisterské obory jsou velice perspektivní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Univerzita Hradec Králové

Příjemné prostředí naleznete u nás. Zaměstnanci naší mateřské školy se intenzivně a spolehlivě věnují všem dětem. Z našeho gymnázia mají děti velkou šanci u přijímaček na vysokou školu. Poskytujeme vzdělání v oblasti podnikání. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů. Materiály ke studiu najdete i v místní knihovně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku