Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vysokoškolská tělovýchovná jednota Ekonom PrahaPraha

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Aktivně se věnujeme gymnastice. Turistice se věnujeme opravdu naplno. Florbal je hlavním bodem našeho spolku. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují hokej. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tanec.

Kontaktní údaje:

nám. Winstona Churchilla 1938/4
13000 Praha

 
Telefon: +420224098914
E-mail: vebrv@vse.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělocvičná jednota Sokol Čimice

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Jsme seriozní organizací. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Našim členům umožňujeme společné setkávání. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Hodkovičky

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Snažíme se o provozování sportovní činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Praha 6

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme i tábory. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku. Pro všechny milovníky florbalu funguje náš spolek. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme. Jsme zaběhnutý hokejový svaz s mnohaletou tradicí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Kobylisy II.

Naše sdružení je tu pro lidi. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Přinášíme příležitost k setkávání. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Zaměřujeme se na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku