Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Česká asociace Y. C. Wong Kung FuPraha

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Nabízíme také poradenské služby. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách.

Kontaktní údaje:

Sevastopolská 361/14
10100 Praha

 
E-mail: info@tigercrane.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělocvičná jednota Sokol Kobylisy II.

Naše sdružení je tu pro lidi. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Přinášíme příležitost k setkávání. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Zaměřujeme se na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tandemové seskoky - Paraškola IMPACT

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. V nabídce aktivit našeho spolku jsou i dětské tábory. Naši členové rádi hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Hodkovičky

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Snažíme se o provozování sportovní činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Čimice

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Jsme seriozní organizací. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Našim členům umožňujeme společné setkávání. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku