Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Josef HoffmannPraha

Nabízíme komplexní služby v oblasti autodopravy. Rádi pro Vás zajistíme nejvyšší kvalitu dopravy či přepravy. Budete spokojení s naší seriózností. Naši spokojení zákazníci se k vám vracejí díky rychlosti a kvalitě dopravních služeb. Konečně spolehlivé taxi služby.

Kontaktní údaje:

K Závěrce 2858/19
15000 Praha

 
E-mail: taxi-hofi@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Cauboy

Jsme seriózní autodopravci s mnohaletou praxí. S rychlostí naší přepravy budete velmi spokojení. Ochota u nás zaručena. Poskytujeme komplexní služby v dopravě včetně přepravy osob. Bezpečné a spolehlivé taxi služby pro každého jedině od naší společnosti. Nabízíme vám spolehlivou kurýrní službu

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

2 K+K, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje spolehlivou autodopravu. Ochota je naší samozřejmostí. V oblasti dopravy a přepravy nikdy neopomínáme kvalitu. Jsme dopravní společnost, která má velké znalosti v oblasti prodeje osobní přepravy. Zakládáme si na zkušeném týmu pracovníků s vynikajícími zkušenostmi v oboru silniční dopravy. Seriózní vystupování a spolehlivost zaměstnanců naší firmy je samozřejmostí. Nadstandardně rychlé jednání je pro nás zásadní vlastností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

yourcars odvoz vozu

Vyzkoušejte naše zavedené služby v oblasti autodopravy za výhodnou cenu. Jsme ceněni zvláště pro důkladnou průpravu všech řidičů, kteří mají potřebné znalosti a zkušenosti. Naše silniční kamionová doprava řeší přepravu zásilek v čase vč. vyřízení celních formalit. Naše společnost je zárukou kvality služeb a současně i rychlosti dodání. Naše společnost se specializuje na taxi služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Michael Becker - Auto Becker

Jsme specialisty v oblasti autodopravy. Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní přepravní služby. Náše silniční autodoprava vám zajistí bezroblémovou přepravu jakéhokoliv nákladu. V oblasti dopravy a přepravy jsme maximálně seriózní. Rychlost považujeme za klíčovou. Naše taxi služba používá spolehlivé vozy. Nabízíme své kurýrní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku