Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Milan Slavíček - KonipasPraha

Specializací naší společnosti je kvalitní, rychlá a bezpečná autodoprava. Při poskytování přepravních služeb čerpáme z našich znalostí v tomto oboru. V ochotě nemáme konkurenci. V naší nabídce je pohotová a spolehlivá taxi služba. Naše spolehlivé taxi služby si zamilujete.

Kontaktní údaje:

Kamenická 656/56
17000 Praha

 
E-mail: milous.sl@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Speed Cars

Nabízíme služby v oblasti autodopravy. Díky naší rychlosti se své zásilky brzy dočkáte. Naše společnost je zárukou kvality nabízených služeb z oblasti dopravy a přepravy. Zabezpečujeme pozemní přepravu a dopravu, především silniční. Z naší strany můžete očekávat profesionalitu a serióznost. Na požádání Vám zajistíme služby taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cauboy

Jsme seriózní autodopravci s mnohaletou praxí. S rychlostí naší přepravy budete velmi spokojení. Ochota u nás zaručena. Poskytujeme komplexní služby v dopravě včetně přepravy osob. Bezpečné a spolehlivé taxi služby pro každého jedině od naší společnosti. Nabízíme vám spolehlivou kurýrní službu

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jan Šeda - přepravce

Naše firma disponuje širokou škálou služeb v oblasti autodopravy. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru dopravy a přepravy. Silniční doprava s námi je rychlá. V našich službách stavíme do popředí především serioznost. Se všemi našimi klienty jednáme velmi ochotně. Nadstandardně rychlé jednání je pro nás zásadní vlastností. S kvalitou se snažíme jít kupředu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TIP -Transport in Prague

Naše autodoprava vám poskytne ty nejlepší služby. Naši řidiči jezdí rychle, ale stále v mezích zákona. Maximálně kvalitní a spolehlivá doprava pro každého. Seriozní přístup a jednání jsou pro nás samozřejmostí. Naše služby v oblasti osobní dopravy a přepravy jistě oceníte. V bezpečí Vás dovezeme až k Vašemu ubytování. Na naši taxi službu se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku