Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zdeněk Vokoun - taxiPraha

Naše firma vám nabízí širokou nabídku služeb v oblasti autodopravy. Znalost máme v oboru dopravy a přepravy. Pracujeme na zvyšování kvality. Naši zaměstnanci důsledně dbají na rychlost dodání a dodržení sjednaných termínů. Naše taxi vám zajistí komfortní přepravu.

Kontaktní údaje:

Cafourkova 521/3
18100 Praha

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Simona Beckerová-taxi

S naši autodopravou přepravujeme vaše zboží 24 hodin denně. Náš ochotný personál se o vás postará. Nabízíme velmi kvalitní silniční dopravu. Naše spolehlivé taxi služby si zamilujete. Nabízíme své kurýrní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Speed Cars

Nabízíme služby v oblasti autodopravy. Díky naší rychlosti se své zásilky brzy dočkáte. Naše společnost je zárukou kvality nabízených služeb z oblasti dopravy a přepravy. Zabezpečujeme pozemní přepravu a dopravu, především silniční. Z naší strany můžete očekávat profesionalitu a serióznost. Na požádání Vám zajistíme služby taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Michael Becker - Auto Becker

Jsme specialisty v oblasti autodopravy. Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní přepravní služby. Náše silniční autodoprava vám zajistí bezroblémovou přepravu jakéhokoliv nákladu. V oblasti dopravy a přepravy jsme maximálně seriózní. Rychlost považujeme za klíčovou. Naše taxi služba používá spolehlivé vozy. Nabízíme své kurýrní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MiKoCar, s.r.o.

Naše společnost, která provozuje autodopravu, se prioritně snaží vyhovět zákazníkům, jejich přáním a požadavkům. Nesmírně si zakládáme na ochotě a slušném vystupování našich řidičů. S naší rychlostí budete spokojeni. Díky naší silniční přepravní společnosti se dostanete kamkoli. Serióznost a flexibilita práce našich zaměstnanců je zaručena. Nabízíme solidní a spolehlivou taxi službu. Využijte naše taxi, které vás komfortně převeze kamkoliv..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku