Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Český svaz chovatelů, okresní organizace TrutnovDvůr Králové nad Labem

Zabýváme se sdružením lidí. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Poskytujeme poradenství i konzultace. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Záležitosti řešíme ochotně.

Kontaktní údaje:

Erbenova 2365
54401 Dvůr Králové nad Labem

 
Telefon: +420739170112, +420603501365, +420606450691, +420721566729, +420732459342
E-mail: l.drahosova@seznam.cz, figerapetr@seznam.cz, semeradholubi@seznam.cz, Miloslav.hertl@seznam.cz, Nyvlt.Lukas@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ZO 0132 Náchod

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český svaz chovatelů Základní organizace Týniště nad Orlicí

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Iniciujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO 0137 Třebechovice pod Orebem

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Zajišťujeme také různá setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO 0129 Hořice

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Klubové vedení je seriozní. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku