Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Rožnov pod RadhoštěmRožnov pod Radhoštěm

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství.

Kontaktní údaje:

1. máje 1155
75661 Rožnov pod Radhoštěm

 
Telefon: +420602706589, +420728736215
E-mail: rypar.pavel@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ZO 0193 Lidečko

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Nabízíme společná setkávání. Získejte naše seriózní služby. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO 0194 Mniší

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Kozlovice

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Shih-tzu klub Evropa

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Věci řešíme ochotně. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku