Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kynologická organizace security dogsVestec

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Na naší serióznosti si zakládáme. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Uvítáme Vás při společném setkávání.

Kontaktní údaje:

45
28933 Vestec

 
Telefon: +420603231822, +420739040656, +420724329845, +420604176143, +420608834867
E-mail: info.kosd@gmail.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Kynologická jednota České republiky

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Organizují se u nás společná setkávání. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Naší hlavní činnostní je pořádání zajímavých výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO 066 Kutná Hora

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Seriózní chování je pro nás zásadní. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO 0332 Krakovany

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Ochotný přístup vůči všem členům. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO 0131 Jičín

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku