Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domov a Centrum denních služeb Jablonec nad NisouJablonec nad Nisou

Ochrana sociálních a pracovních práv je oblast, které se věnujeme. Nabízíme vám rychlé a důkladné vyřízení žádostí. Organizaci máme otevřenou během úředních hodin. V případě potřeby vám naše organizace ochotně poskytne rady ohledně vašich záležitostí. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu.

Kontaktní údaje:

U Balvanu 4117/2
46601 Jablonec nad Nisou

 
Telefon: +420483300520, +420483320735, +420602874729
E-mail: pilna@uspjbc.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

OSSZ Jablonec nad Nisou

V oblasti ochrany sociálních a pracovních práv se na nás můžete plně spolehnout. Pomůžeme vám s vyřízením žádostí, kterou vůči nám budete mít. Jsme tou správnou organizací, pokud vám záleží na ochotném přístupu. Během úředních hodin budeme mít u nás zaručeně otevřeno. Máme pro vás v rámci naší organizace připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

OSSZ Jičín

Neváhejte nás kontaktovat v případě potřeby ochrany Vašich pracovních a sociálních práv. Poradenství od naší organizace vám v mnohém pomůže. Ochotně vám v naší organizaci pomůžeme s vyřizováním žádostí. Jsme organizací, jež je otevřena během úředních hodin. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Výchovný ústav, dětský domov se školou, SŠ, ZŠ a školní jídelna Chrastrava

Zaměřujeme se na chránění sociálních a pracovních práv. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad. Zaměřujeme se na sociální služby a ochotně vám poradíme také v pracovních záležitostech. Otevřeno máme u nás vždy, když jsou úřední hodiny. Naše organizace nabízí pomoc s vyřizováním žádostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad práce České republiky

Ochrana sociálních a pracovních práv je naší specializací. Naše organizace vám pomůže s vyřizováním žádostí. Zajišťujeme sociální a pracovní služby včetně poradenství. Jsme pracovní organizace, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Vysvětlíme vám postup při vyřízení dávek státní sociální podpory. U nás se dočkáte pomoci v hmotné nouzi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku