Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Josef Buřič - Opál P+PChýnov

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Jsme zákazníky prověřená firma působící v oboru poskytování sociálních služeb. Naše firma se stará o služby spojené s občerstvením. Naše firma se zabývá zapůjčováním. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci.

Kontaktní údaje:

Mládeže 126
39155 Chýnov

 
Telefon: +420381297680

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Eva Lavírová-Pohřební služba.

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Fáček- Pohřební služba

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci. U nás si můžete vše jen zapůjčit. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zdeněk Lavír - výroba a prodej smuteční vazby

Organizujeme také společenské akce. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pohřební a kremační ústav Tábor, s.r.o.

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Jsme odborníci v poskytování služeb, které nabízíme. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Naše party stany vám zaručí ničím nerušenou zábavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku