Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jiřina Beranová - pohřbyČeský Krumlov

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení. Zabýváme se poskytováním společenských služeb.

Kontaktní údaje:

Hřbitovní 149
38101 Český Krumlov

 
Telefon: +420380714524
E-mail: beranova.jirina@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Pavel Nekovář - Pohřební služba

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pohřební služba Otýlie, s.r.o.

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. Dodáváme občerstvení a poskytujeme plný servis při jeho podávání. Naše firma se zabývá zapůjčováním. Nabízíme pronájem vybavení pro soukromé i firemní akce. Máme pro vás nabídku party stanů pro vaše oslavy. Neváhejte se zeptat v našem centru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Josef Zeman-pohřební služby

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Poskytujeme zápůjčky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vlastimil Marek - pohřební služba

Zabýváme se organizací společenských akcí. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Pro venkovní zábavy si můžete opatřit party stany od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku