Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Domov pro osoby se zdravotním postižením OsekOsek

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Ochotně vám pomůžeme s vyřizováním různých žádostí. Personál naší organizace je ke svým klientům vždy maximálně ochotný. Máme otevřeno během úředních hodin, kdy vyřizujeme vaše žádosti. U nás se od našich pracovníků dočkáte kvalitních rad.

Kontaktní údaje:

1
38601 Osek

 
Telefon: +420383411022, +420606030272
E-mail: podatelna@dozp-osek.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Úřad práce České republiky

Naše organizace Vám zajistí plnou ochranu Vašich sociálních a pracovních práv. S námi nejste sami na vyřízení žádostí. Naše organizace je ke svým klientům a k jejich požadavkům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Zorientujete se s námi v dávkách státní sociální podpory. V hmotné nouzi se obraťte na nás, poskytneme vám pomoc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

OSSZ Strakonice

Obraťte se na nás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Obraťte se na nás, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. V úřední hodiny si k nám můžete přijít vyřídit vaše záležitosti. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Naše pracovní organizace se vyznačuje velkou ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

OSSZ Písek

Nabízíme ochranu sociálních a pracovních práv všem potřebným. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu naší organizace a našeho personálu. Poskytujeme pomoc s vyřízením žádostí. Naše služby a naše rady od našich pracovníků zaručeně oceníte. Naše organizace má otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad práce České republiky

Naše organizace chrání sociální a pracovní práva. Jsme sociální organizace s velice ochotným personálem. Naše poskytnuté rady, které vám rádi poskytneme, vám výrazně usnadní váš život. V úřední hodiny máme otevřeno v naší organizaci. Vysvětlíme vám postup při vyřízení dávek státní sociální podpory. V hmotné nouzi u nás vždy najdete pomoc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku