Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Alfons VilášekOpava

Pro zájemce o hudební nástroj jsme vytvořili přehlednou nabídku všech typů, které prodáváme. U nás si můžete zakoupit hudební nástroje za výhodnou cenu. U nás vám rádi s ochotou prodáme hudební nástroje a hudebniny. Naši pracovníci vám rádi poskytnou služby v oblasti poradenství.

Kontaktní údaje:

Krnovská 33/57
74601 Opava

 
Telefon: +420553626064
E-mail: hn.vilasek@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Rieger - Kloss Trade, s.r.o.

Máme pro vás bohatou nabídku všemožných hudebních nástrojů. Poskytujeme služby poradenství v oblasti hudebních nástrojů. Pro naše zákazníky jsme připravili zboží za výhodnou cenu. U nás se při výběru hudebních nástrojů setkáte s ochotným personálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jaromír Pál

Pro zájemce o hudební nástroj jsme vytvořili přehlednou nabídku všech typů, které prodáváme. U nás se při výběru hudebních nástrojů setkáte s ochotným personálem. Náš maloobchodní prodej vám nabízí mnoho zajímavých hudebnin a hudebních nástrojů. Hudební nástroje a hudebniny bývají drahé, proto u nás můžete nakupovat na splátky. Nabízíme vám naše služby v oblasti servisu hudebních nástrojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jana Polednová

U nás si můžete vybrat hudební nástroj, a pokud si nebudete s výběrem jistí, rádi vám poradíme. V našem obchodě vám rádi poskytneme i odborné poradenství. Našich zákazníků si velmi vážíme, proto prodáváme pouze kvalitní hudebniny a hudební nástroje. Nemusíte se strachovat, zda na zboží máte dostatek peněz, u nás si můžete nakoupit na splátky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku