Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzeum hlavního města PrahyPraha

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Jsme tou správnou volbou při přípravě programu různých událostí. Neváhejte se zeptat v našem centru. Kromě společenských akcí pořádáme i výstavy. Nabídku společenských služeb doplňuje také klub. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Naše muzeum vás srdečně zve k návštěve. Party stany jsou skvělé řešení proti nepřízni počasí na vaší akci.

Kontaktní údaje:

Kožná 475/1
11000 Praha

 
Telefon: +420224223696
E-mail: muzeum@muzeumprahy.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Regionální muzeum v Jílovém u Prahy

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Oblastní muzeum Praha - východ

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Naše nabídka zahrnuje party stany. Naše muzeum vás přivítá pečlivě vybranou sbírkou. Zajistíme pro vás tvorbu výstižného loga. Pořádáme různé výstavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Městské muzeum Kralupy n.Vlt. výstavnictví, muzeální činnost

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Připravíme program i na vaši společenskou událost. Zajistíme vám výstavu. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Domluvte si u nás také možnost zajištění hudby. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Sežente u nás party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Zprostředkujeme zábavný program na událostech. Objednejte si v naší kavárně. Zajistíme vám výstavu. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Poskytujeme kvalitní ateliér pro každého. Navštivte naše muzeum a rozšiřte své znalosti. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku