Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Muzeum záchranných služeb a zdravotnické technikyPohoří

Zabýváme se organizací společenských akcí. Naše společnost přichází se zajímavou nabídkou služeb. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Zapůjčte si u nás vše, co potřebujete. Navštivte naše muzeum a rozšiřte své znalosti.

Kontaktní údaje:

Pohoří-Chotouň 61
25401 Pohoří

 
E-mail: veteran@medsim-cz.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Muzeum Říčany

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Nabízíme své profesionální služby v oblasti dodávání občerstvení. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

První pražské hasičské muzeum

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Postaráme se o občerstvení na vašem rautu, večírku či oslavě. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného. Poskytujeme společenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Regionální muzeum v Jílovém u Prahy

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. V rámci našich služeb umožníme pronájem zázemí, ale i vybavení. Jsme firma s bohatými zkušenostmi v dodávání občerstvení na různé společenské akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Národní památník hrdinů Heydrichiády - místo smíření při Pravoslavném chrámu sv. Cyrila a Metoděje

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Nabízíme zapůjčení za výhodných podmínek. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Naše firma zajistí kompletní služby při pronájmu prostor i vybavení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku