Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Středočeské muzeum v Roztokách u PrahyRoztoky

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Zprostředkujeme zábavný program na událostech. Objednejte si v naší kavárně. Zajistíme vám výstavu. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Poskytujeme kvalitní ateliér pro každého. Navštivte naše muzeum a rozšiřte své znalosti. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde.

Kontaktní údaje:

Zámek 1
25263 Roztoky

 
Telefon: +420233029011
E-mail: muzeum@muzeum-roztoky.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Oblastní muzeum Praha - východ

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Naše nabídka zahrnuje party stany. Naše muzeum vás přivítá pečlivě vybranou sbírkou. Zajistíme pro vás tvorbu výstižného loga. Pořádáme různé výstavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzeum Říčany

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte. Nabízíme své profesionální služby v oblasti dodávání občerstvení. Jsme společnost poskytující kvalitní služby. Obraťte se na nás, zajistíme pronájem místa a vybavení pro Vaši akci. Naše muzeum se těší na vaši návštěvu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Malé máslovické muzeum másla

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Party stany pro oslavy v exteriéru. Naše muzeum vystavuje originální kusy. Zpracujeme vám vhodné logo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

GEOTRADE Bohemia, a.s.

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. Poskytujeme společenské služby. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku