Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Městské muzeum Kamenice nad LipouKamenice nad Lipou

Zabýváme se organizací společenských akcí. Naše party stany vám zaručí ničím nerušenou zábavu. Při cestách za kulturou nesmíte zapomenout ani na naše muzeum. Využijte šance nechat si od nás vytvořit nové logo.

Kontaktní údaje:

nám. Čsl. armády 1
39470 Kamenice nad Lipou

 
Telefon: +420565434168
E-mail: muzeum@kamenicenl.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Městské muzeum Antonína Sovy v Pacově

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Nabízíme komplexní služby v oblasti občerstvení. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Nabízíme pronájem prostor pro společenské akce. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzeum Vysočiny Pelhřimov

Sjednejte si s námi zajištění společenských akcí. Vyzkoušejte naše připravované programy. Zaručujeme vám spokojenost s našimi službami ohledně výstav. Navrhneme vám také pěkné logo. Rádi pro vás zajistíme hudbu dle vašich požadavků. Naše muzeum patří k těm nejlepším. Party stany pro oslavy v exteriéru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzeum Jindřichohradecka

Zařídíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Přijďte se podívat na naše nové centrum. Využijte možnosti uspořádat u nás výstavu. Nabídku společenských služeb doplňuje také klub. Zabýváme se také návrhem loga. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou. Poskytujeme party stany na vaše akce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hrad Kámen- Muzea

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Zajistěte si ničím nezkaženou venkovní zábavu našimi party stany. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku