Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jan Tomášek, webdesingHavířov

Naše firma se zabývá poskytováním technické podpory. Spolehlivý internetový prodej je naší specializací. Nabízíme rychlé a profesionální programování. Poskytneme vám kvalitní počítačové a internetové služby. Ovládání statických stránek je opravu jednoduché. Zaměřujeme se i na dynamické stránky.

Kontaktní údaje:

Na Nábřeží 753/135
73601 Havířov

 
E-mail: email@jantomasek.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Eline, grafické studio

Správa počítačů a internetu je jedním z našich oborů. Využijte našich spolehlivých IT služeb. Naše prodejna skýtá velký výběr hardwaru a výpočetní techniky. Poskytujeme kvalitní balíčky s možností pevného telefonu. Zajistíme vám také údržbu dynamických stránek. Naši odborníci vám připraví i statické stránky. Nabízíme vám poskytování hostingu. Využijte našich služeb v oblasti e-marketingu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tomáš Richter, grafik, webdesignér

Provádíme dálkový servis počítačů. Naše společnost poskytuje počítačové a internetové služby. Specializujeme se na prodej počítačových a internetových služeb. Jsme specialisty přes velkoobchodní prodej. Poskytujeme komplexní tvorbu a programování webových stránek a aplikací. V našem maloobchodu vás s radostí uvítají všichni naši zaměstnanci. V oblasti nabídky originálních webdesignů jsme renomovanou společností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Poski.com, s.r.o., webdesign

Naše správa IT sítí pro vás nalezne ideální řešení počítačové sítě. Zajistíme komplexní služby v oblasti prodeje. Nechte si u nás vytvořit nadčasový webdesign, který nezestárne. Vřele doporučujeme naši službu balíčků s možností pevného telefonu. Poskytujeme kvalitní e-marketing za příznivé ceny. Věnujeme se také tvorbě statických stránek. Nabízíme vám také údržbu dynamických stránek. Dokážeme vám zajistit software dle vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Spáčil a Panoc, s.r.o.

Naše nabídka internetových služeb je opravdu zajímavá. Poskytneme vám IT služby na úrovni. Jsme prodejci výpočetní techniky a spotřební elektroniky. Vyzkoušejte naše balíčky s možností pevného telefonu. S naším webdesignem vaše internetové stránky prokouknou. Zaměřujeme se také na statické stránky. Zabýváme se tvorbou dynamických stránek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku