Nepřehlédněte

Radim Poloch, webdesignJanovice

V naší firmě nabízíme i kvalitní poradenství. Provádíme veškerý servis počítačů. Poskytneme vám i profesionální správu počítačové sítě. Nakupujte v našem maloobchodu. Náš velkoobchod poskytuje kvalitní IT vybavení pro Vaši firmu. Prodáváme počítače a jejich doplňky. Pomůžeme s tvorbou statických stránek. Seznámíme vás s dynamickými stránkami. Zajišťujeme provoz webových portálů. Balíčky s možností pevného telefonu jsou naší specializací. Nabízíme kvalitní služby hostingu a volné domény.

Kontaktní údaje:

Janovice 623
73911 Janovice

 
E-mail: poloch.radim@mystudio.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Poski.com, s.r.o., webdesign

Naše správa IT sítí pro vás nalezne ideální řešení počítačové sítě. Zajistíme komplexní služby v oblasti prodeje. Nechte si u nás vytvořit nadčasový webdesign, který nezestárne. Vřele doporučujeme naši službu balíčků s možností pevného telefonu. Poskytujeme kvalitní e-marketing za příznivé ceny. Věnujeme se také tvorbě statických stránek. Nabízíme vám také údržbu dynamických stránek. Dokážeme vám zajistit software dle vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tomáš Richter, grafik, webdesignér

Provádíme dálkový servis počítačů. Naše společnost poskytuje počítačové a internetové služby. Specializujeme se na prodej počítačových a internetových služeb. Jsme specialisty přes velkoobchodní prodej. Poskytujeme komplexní tvorbu a programování webových stránek a aplikací. V našem maloobchodu vás s radostí uvítají všichni naši zaměstnanci. V oblasti nabídky originálních webdesignů jsme renomovanou společností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

EDVENS MEDIA, s.r.o.

Nabízíme kvalitní tým odborníků pro správu počítačových sítí. S našimi počítačovými službami budete spokojeni. Poskytování kvalitních balíčků s možností pevného telefonu je pro nás naprostou prioritou. Jistě oceníte naši pestrou nabídku webdesignů. Pracujeme i se statickými stránkami. Zajistíme vám také údržbu dynamických stránek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vojtěch Vyhňák, grafik

Oslovte nás také ohledně služeb v oblasti informačních technologií. Pomůžeme vám vybrat internetové služby. Prodej počítačového zboží je jednou z námi poskytovaných služeb. Jsme odborníci na tvorbu webových stránek. Zprostředkujeme tvorbu statických stránek. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku