Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Aleš Jančo, tvorba www stránek a e-shopůTřinec

Nenechte si ujít naši nabídku na správu počítačové sítě. Zabýváme se maloobchodem v oblasti počítačových a internetových služeb. Zásobujeme náš velkoobchod ucelenými počítačovými systémy a technikou. Mezi nejlepší firmy v oboru prodej počítačů a internetových služeb patří i ta naše. Jsme specialisté na vytváření a správu eshopů.

Kontaktní údaje:

Beskydská 1168
73961 Třinec

 
Telefon: +420558353055
E-mail: info@ace-com.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Michal Lev, webhosting

V oblasti počítačů a internetu máme pro naše klienty nabídku správy. Jsme maloobchod s výpočetní technikou všeho druhu. Nikde nenajdete tolik počítačových komponent na jednom místě jako v našem velkoobchodě. Vyznáme se v programování, které je naší hlavní pracovní náplní. IT služby od nás jsou plně profesionální. Zabýváme se poskytováním spolehlivého hostingu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TROJKAM STUDIO, s.r.o.

Internetové služby jsou jednou z oblastí, kterými se naše společnost zabývá. Specializujeme se na balíčky s možností pevného telefonu. Zajišťujeme i tvorbu statických stránek. Neváhejte si nás objednat na tvorbu dynamických stránek. Instalujeme software do počítačů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tomáš Matwikow, webdesign

Naše firma nabízí veškerý servis a správu v oblasti počítačových a internetových služeb. Věnujeme se prodeji v segmentu maloobchodu. Vyzkoušejte naše balíčky s možností pevného telefonu. Zprostředkujeme tvorbu statických stránek. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Visuasoft, s.r.o.

V oblasti internetových a počítačových služeb které poskytujeme, vám zajistíme kvalitní servis. Služby naší firmy již vyzkoušelo velké množství zákazníků. Pro své klienty zajišťujeme i maloobchodní prodej s příznivou otevírací dobou. Zabýváme se odborným programováním. Prodáváme jen kvalitní a profesionální služby. Vyzkoušejte naše velkoobchodní služby. V oblasti nabídky originálních webdesignů jsme renomovanou společností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku