Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Solný relax, s.r.o.Mladá Boleslav

Naše firma pro vás zajišťuje kvalitní služby z oblasti péče o krásu. Využijte ucelené nabídky našich služeb. U nás vám zajistíme také prodejní služby. Využijte služeb našeho maloobchodu se zbožím ze sortimentu péče o tělo. Využijte nabídku našeho velkoobchodu se sortimentem přípravků pro péče o tělo. Naše klinika zaručuje při laserovém ošetření maximální efekt a minimální traumatizaci vlasové pokožky.

Kontaktní údaje:

Jaselská 148
29301 Mladá Boleslav

 
E-mail: info@solnyraj.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Věra Hochmanová- Solná jeskyně

Naše firma pro vás pravidelně připravuje nabídku profesionálních služeb pro péči o krásu. Rádi vám poradíme při prodeji výrobků našeho sortimentu. Nabízíme našim klientům služby velkoobchodu. Využijte našich služeb péče o tělo. V našem maloobchodu si vyberete ze širokého sortimentu výrobků pro péči o tělo. Naše masáže vás postaví na nohy. Pomocí laserového ošetření na naši klinice vyléčíme zánětlivé projevy vlasové pokožky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Monika Švancarová - Solné jeskyně

Dárkové poukazy na sortiment péče o tělo najdete v naší nabídce. Využijte nabídku našeho velkoobchodu se sortimentem přípravků pro péče o tělo. Rádi vám poradíme při prodeji výrobků našeho sortimentu. Využijte naši nabídku na přírodní kosmetiku. Metoda laserového ošetření pokožky vlasů v naší klinice je vhodná pro muže i ženy. Mnozí klienti využívají našich blahodárných parafínových zábalů. Odpočiňte si u nás například při zábalu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku