Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Solná jeskyně Plzeň, spol. s r.o.Plzeň

Naše firma se zabývá poskytováním služeb pro péči o krásu na profesionální úrovni. Naše firma je připravena vám poskytnout celou škálu kvalitních služeb. Naše firma nabízí zákazníkům sortiment kvalitních služeb péče o vaše tělo. Nakupujte přípravky pro péči o tělo v našem velkoobchodu. Nabízíme našim zákazníkům služby maloobchodu. Pravidelným laserovým ošetřením vlasové pokožky v naší klinice docílíte zlepšení pružnosti a pevnosti vlasů.

Kontaktní údaje:

Klatovská třída 25
30100 Plzeň

 
Telefon: +420377220357
E-mail: recepce@solnajeskyne-plzen.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Solná jeskyně Plzeň La Grotta

Naše firma se specializuje na nabídku služeb určených pro péči o krásu. Rádi vám zajistíme také prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Svým zákazníkům rádi přinášíme služby maloobchodu. Zabýváme se také velkoobchodní nabídkou širokého spektra služeb. Laserové ošetření vlasové pokožky, které provádíme, je důležité pro zdravý růst nových vlasů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslav Jeřábek - solná jeskyně

Seznamte se s nabídkou exkluzivních služeb určených pro péči o celé tělo, které naše firma nabízí. Vyberte si vaše přípravky v našem velkoobchodu. Přípravky pro péči o tělo výhodně zakoupíte v našem maloobchodu. Vyberte si z nabídky našich kvalitních služeb. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Naše laserové ošetření vlasové pokožky zajistí bohatší vlasy, které se nelámou a nevypadávají..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sylva Zahradníková - solná jeskyně

Naše firma pro vás pravidelně připravuje nabídku profesionálních služeb pro péči o krásu. Přípravky pro péči o tělo výhodně zakoupíte v našem maloobchodu. Využijte výhodného velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Využijte našich zkušeností s poskytováním služeb v oboru. U nás vám rádi zprostředkujeme prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Laserové ošetření využíváme i při léčbě vlasové pokožky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku