Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jaroslav Sixta-studioKolín

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Naše stavební společnost může zajistit výstavbu. Provádění rekonstrukcí je jednou z hlavních činností naší firmy.

Kontaktní údaje:

Školská 281
28002 Kolín

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. Ludmila Šafránková

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Naše firma je expertem přes rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kamil Kukal-koupelny

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Opravy všeho druhu spadají plně do kompetence naší společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Instalatérské potřeby Šátek CZ, s.r.o.

Zajišťujeme odbornou stavební činnost. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Zabýváme se také izolací. Jednou z našich dalších služeb je také výroba. Pro naše zákazníky zvládneme zajistit i montáže. Rychle a kvalitně vám zajistíme výstavbu bazénů. Sjednejte si u nás kvalitní pokládku dlažby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku