Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

HD Kino SkutečSkuteč

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. U nás můžete realizovat různá setkávání. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství.

Kontaktní údaje:

Rubešova 525
53973 Skuteč

 
Telefon: +420731557482, +420731557477
E-mail: kinoskutec@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Orel jednota Krouna

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. S každým jednáme seriozně. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

GILL POLO, s.r.o.

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu, Žďár nad Sázavou 3

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Přijďte na některá naše setkávání. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Je pro vás připraveno i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Klub českých turistů Pardubický kraj

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku