Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MiKriSoft, s.r.o.Bžany, Lbín

Vždy se snažíme nabídnout firmám služby v co největší kvalitě a za přijatelnou cenu. Námi nabízené služby mají kromě jiných pozitiv také výhodnou cenu. V oblasti služeb pro firmy je pro nás spolehlivost nezbytná. Nabízíme profesionální přístup i seriózní jednání. V naší firmě se u zaměstnanců setkáte s ochotou.

Kontaktní údaje:

23
41501 Bžany, Lbín

 
Telefon: +420602392500
E-mail: mikrisoft@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Roman Krumbholc

I pro vaši firmu zajistíme potřebné služby. Garantujeme vám výhodnou cenu v rámci našich služeb. Ručíme vám za naši spolehlivost. Profesionální přístup a ochota neustálého zlepšování nám během let pomohla vybudovat kvalitní firmu. Kvalita a rychlost, s jakou přistupujeme k našim službám, je naší doménou. Naši zaměstnanci vynikají výbornou znalostí a ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

4 Advantage, s.r.o.

Zajišťujeme celou řadu služeb pro firmy. Naše služby nabízíme vždy spolehlivě a ochotně. Využijte námi nabízených služeb za výhodné ceny. V oblasti služeb pro firmy nezapomínáme na ochotu. Ve službách v oblasti školení jsme odborníci. V rámci našich služeb v oblasti reklamy je samozřejmostí individuální přístup a profesionalita..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Alice Kačerová

Jsme společnost, která umí udělat nabídku služeb pro firmy komplexně a levně. Naše poradenství vám pomůže zlepšit vztahy s vašimi zákazníky. Ochota je pro nás stejně důležitá jako pro vás. V oblasti služeb pro firmy vás ohromíme naší seriózností. Snažíme se proto být vždy profesionální, spolehliví, držet se etiky v podnikání a aktivně reagovat na nové podněty a potřeby. Naše služby poskytujeme rychle, kvalitně a za skvělé ceny. V oblasti služeb pro firmy vás překvapíme výhodnou cenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Větrovský

Naše společnost řeší nabídku služeb pro firmy komplexně a s přehledem. Naše služby vám pomohou urychlit start do podnikání. O serióznosti naší firmy se můžete přesvědčit v referencích našich zákazníků. Rádi vám pomůžeme s poradenstvím pro vaši firmu. Naše spolehlivost jistě ohromí i vás, využijte naše služby právě nyní. V oblasti služeb pro firmy sázíme na znalost oboru. V oblasti služeb pro firmy nezapomínáme na ochotu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku