Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Zlaté HoryZlaté Hory

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Naše organizace je velice seriózní. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Naše sdružení nabízí i poradenství. Zajišťujeme také různá setkávání. Na našich táborech je prostor pro vaše koníčky.

Kontaktní údaje:

U Koupaliště 482
79376 Zlaté Hory

 
E-mail: kabelik@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Bruntál

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. Součástí naší nabídky je i organizace táborů. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko POHRANIČNÍK Mikulovice

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Z Vašeho dítěte uděláme pravého skauta. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Krnov

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Na našich táborech je vždy připraven pestrý program. Přijďte si k nám zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, okres Jeseník

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Těšíme se na společné setkávání. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš skaut připraví všechny děti na život. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku