Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

STEKO PRODUKT, s.r.o.Rožnov pod Radhoštěm

Jsme společnost, která provádí stavby. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Zajistíme rychlou a odbornou výstavbu dřevostavby.

Kontaktní údaje:

Tvarůžkova 2492
75661 Rožnov pod Radhoštěm

 
Telefon: +420571625235
E-mail: info@stekoprodukt.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tesařství Švehlík

Naše společnost nabízí své služby v oblasti provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Můžeme zajistit i pracovníky kvalifikované pro provádění izolace. Také zprostředkováváme výrobu. Kvalitní provedení pokrývačských prací je další z mnoha služeb, které nabízíme. Zajišťujeme také pracovníky kvalifikované pro montáž. Zajistíme veškerou přípravu a pokládku plovoucích podlah.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KOALA Log Homes, s.r.o.

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Stavíme kvalitní a cenově dostupné dřevostavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Baroch - Dřevos, s.r.o.

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Martin Vrábel, výstavba srubových domů a chat

Vyzkoušejte naši firmu, která se zabývá prováděním staveb. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Pro naše klienty nabízíme také výrobní služby. Jsme specialisté na výstavbu dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku