Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Roman Václavík - Ingenia dřevostavbyOpava

Využijte naši firmu na stavební činnost. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí svým klientům mnoho druhů stavebních služeb. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Mimo jiné nabízíme službu výroby.

Kontaktní údaje:

U náhonu 2832/6
74601 Opava

 
Telefon: +420553625276
E-mail: info@ingenia.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Rostislav Kalousek, výstavba dřevostaveb

Provádíme různé druhy staveb. V oblasti stavebnictví nabízí naše firma výstavbu. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Zařídíme pro vás projektovou dokumentaci. Realizujeme dřevostavby podle požadavků zákazníka..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Interpont, s.r.o.

Jsme firma, která se specializuje na provádění staveb. Naše společnost zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Poskytujeme i službu montáže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Martin Pagáč

Zajišťujeme odbornou stavební činnost. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Naše stavební společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše firma zajišťuje výstavbu. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. Jednou z našich dalších služeb je také výroba..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Papežík

Poskytujeme služby týkající se stavební činnosti. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí. Naše stavební firma nabízí také služby spojené s opravami. Součástí nabídky naší firmy je služba rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku