Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

LogTorssi, s.r.o.Český Těšín

Jsme firma, která se zabývá stavební činností. Naše firma nabízí provedení oprav. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Naše firma zajišťuje výstavbu. Mimo jiné provádíme výrobu.

Kontaktní údaje:

Lípová 1128
73701 Český Těšín

 
E-mail: honkamajat@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. Miroslav Pavlín

Objednejte si naši firmu na provádění staveb. Naše firma zajišťuje výstavbu. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Naše firma nabízí provedení oprav. Naši zaměstnanci jsou kvalifikováni i pro provádění izolace. Naši pracovníci provádí i službu montáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MORAVIA WOOD

Specializujeme se na stavební činnost. Naše firma zajišťuje výstavbu. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Specializací naší firmy jsou služby v oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. Mimo jiné zajišťujeme i službu montáže. Provádíme výstavbu dřevostaveb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Baroch - Dřevos, s.r.o.

Naše společnost je jedničkou v oblasti provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KOALA Log Homes, s.r.o.

Zaměřením naší firmy je provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše stavební společnost zajišťuje provedení stavebních služeb. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Stavíme kvalitní a cenově dostupné dřevostavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku