Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Římskokatolická farnost ŠaraticeŠaratice

Pomáháme našim věřícím vést hodnotný duchovní život. Obraťte se na naši církev a pomůžeme Vám v nouzi. Přijďte na naše církevní bohoslužby. Rádi vás uvítáme na jednom z našich duchovních setkání. Poradíme, jak správně duchovně vést Vaše děti. Naše farnost může být i vaším útočištěm.

Kontaktní údaje:

Náves 1
68352 Šaratice

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Římskokatolická duchovní správa u kostela sv. Maří Magdalény, Brno

Našim věřícím věnujeme velkou péči. Připravujeme opravdu zajímavá setkávání. Cesta k bohu je v naší církvi jednoduchá. U nás najdete upřímnou pomoc v nouzi. Poradíme vám, jaké cesty zvolit k pocitu duchovní vyrovnanosti. Naše instituce připravuje různá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost u kostela sv. Jakuba, Brno

Zabýváme se neformálním vzdělávání v oblasti duchovního života. Najdete u nás pomoc v nouzi. Svoláváme setkávání pro děti i pro dospělé. Najít duchovní vyrovnanost Vám půjde s naší církví snadno. U nás se přiblížíte cestě, která vás dovede k bohu. Jsme specialisté na pořádání duchovních setkání. Přijďte navštívit naši farnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost u kostela Neposkvrněného Početí Panny Marie, Brno

Nabízíme duchovní prostředky k úspěšnému naplnění duchovního života. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Zaměřujeme se na služby a pomoc v jakékoli lidské nouzi. Přijmeme vaše vyznání hříchu na cestě k bohu. Návštěva duchovního setkání vás může v mnohém výrazně obohatit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost u kostela Zvěstování Panny Marie, Brno - Tuřany

Starejte se s námi o vlastní duchovní život. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Vydejte se s námi na cestu k bohu. Přicházíme s možností společných setkávání. Bude nám ctí přivítat Vás na společných duchovních setkáních. Dveře naší farnosti Vám jsou vždy otevřené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku