Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel MexikoOstrava, Muglinov

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Vybereme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků. Zajistíme vám krásnou oslavu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení.

Kontaktní údaje:

Bohumínská 37/158
71200 Ostrava, Muglinov

 
Telefon: +420596244444, +420776411266
E-mail: hotel@hotelmexiko.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel Mc Limon

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. K vybavení našich koupelen patří vana. Můžete se připojit k wifi síti. Oslavy k jakékoliv příležitosti vám u nás můžeme zorganizovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Palác Elektra

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Ubytovací služby našeho hotelu jsou na vysoké úrovni. Pronajměte si u nás apartmán..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Nikolas

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Jednotlivcům, rodinám, kolektivům a firmám nabízíme pěkné hotelové ubytování. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Disponujeme wifi připojením. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Brušperk

Připravili jsme pro zákazníky příjemné ubytování ve vkusně zařízených pokojích za výhodné ceny. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. V ubytovacích prostorách je vám zpřístupněn kuchyňský kout. Užívejte si příjemné relaxace v prostorné vaně. Pro hosty nabízíme praktické parkování v blízkosti ubytování. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu. Poskytujeme apartmány dle Vámi zadaných požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku