Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Biofyzikální ústav Lékařské fakulty Masarykovy univerzityBrno, Bohunice

Pro naši instituci je důležité příjemné prostředí při vzdělávání. Kvalita vzdělávání je pro nás důležitá, a tak u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Naši zaměstnanci jsou ochotní. Serióznost je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Studium našich bakalářských oborů je velice žádané. Využijte jedinečné příležitosti přihlásit se na náš magisterský obor.

Kontaktní údaje:

Kamenice 126/3
62500 Brno, Bohunice

 
Telefon: +420549491334, +420549496346, +420543183079, +420549497667, +420549496577
E-mail: vmornst@med.muni.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Mendelova univerzita v Brně - Provozně ekonomická fakulta

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lékařská fakulta Masarykovy univerzity

Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí naší instituce. U nás se shledáte jen s vyškolenými zaměstnanci. Absolventi našich bakalářských oborů najdou svou práci velmi snadno. Absolventům našich magisterských oborů poradíme s výběrem nové práce. Přímo v naší instituci najdete také bohatě naplněnou knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BIBS – vysoká škola

Nabízíme bakalářské a magisterské programy, manažerské studium MBA a DBA. Soukromá vysoká škola poskytuje ucelené portfolio ekonomicko manažerských a právnicky orientovaných studijních programů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta informatiky Masarykovy univerzity

Vzdělávání u nás probíhá v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. Serióznost je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. U nás, v naší instituci, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Máme znalosti v mnoha oborech. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Absolventi našich magisterských oborů najdou svou práci velmi snadno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku