Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Biofyzikální ústav Lékařské fakulty Masarykovy univerzityBrno, Bohunice

Pro naši instituci je důležité příjemné prostředí při vzdělávání. Kvalita vzdělávání je pro nás důležitá, a tak u nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Když se obrátíte na naši instituci, rádi vám poskytneme poradenství v oblasti vzdělávání. Naši zaměstnanci jsou ochotní. Serióznost je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. Studium našich bakalářských oborů je velice žádané. Využijte jedinečné příležitosti přihlásit se na náš magisterský obor.

Kontaktní údaje:

Kamenice 126/3
62500 Brno, Bohunice

 
Telefon: +420549491334, +420549496346, +420543183079, +420549497667, +420549496577
E-mail: vmornst@med.muni.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Filozofická fakulta Masarykovy univerzity

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. Jsme ochotni brát ohled na potřeby každého studenta. Bakalářské vzdělání Vám rádi umožníme. Ukončením našeho studia získáte magisterský titul. Naše knihovna je připravena na Vaši návštěvu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mendelova univerzita v Brně - Provozně ekonomická fakulta

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

IMPS a.s.

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Dbáme na vyškolenost našich zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání. Naše vysoká škola nabízí možnost zajímavého studia. Na našich seminářích se vždy dozvíte něco nového..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií

Cílem naší vzdělávací instituce bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné prostředí plné pohodové a klidné atmosféry. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. Naše ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás velice důležitá. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání. Poskytujeme i bakalářské studium. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku