Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tělocvičná jednota Sokol ŠtábloviceŠtáblovice

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Slibujeme Vám seriózní jednání. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost.

Kontaktní údaje:

102
74782 Štáblovice

 
Telefon: +420725658341
E-mail: m.prejcle@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělocvičná jednota Sokol Háj ve Slezsku

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Jednáme s ochotou. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Snažíme se o provozování sportovní činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Vávrovice

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Spolehněte se na naše seriózní chování. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Regionáílní sdružení České unie sportu v Opavě

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Smolkov

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Organizujeme sportovní činnost. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku