Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Římskokatolická farnost Knínice u Boskovic - Farnosti římskokatolické církve

U nás se hodnotí převážně duchovní život. Umožňujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Pomoc v nouzi je naší prioritou. Každý může přijít na naší bohoslužbu. Naše instituce věnuje čas na vytváření duchovních setkání. Naše farnost vám ochotně se vším pomůže.

Kontaktní údaje:

Knínice u Boskovic 22
67934

 
E-mail: rkfarabce@mtw.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Římskokatolická farnost Veverská Bítýška

Poradíme Vám, jak si obohatit svůj duchovní život. Jsme církev, u které najdete cestu k bohu. Poskytujeme posílení duchovní vyrovnanosti. Přijďte na příjemná setkání naší církve. Přijďte na duchovní setkání sami nebo s přáteli. Dveře naší farnosti Vám jsou vždy otevřené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Bílovice nad Svitavou

Zajímejte se u nás o duchovní život. Do aktivit naší církevní instituce spadají také bohoslužby. Na naše duchovní setkání jste zváni i vy. Nabídneme Vám program pro děti. Naše farnost je otevřená pro všechny lidi s dobrým úmyslem. Poradíme Vám, jak se můžete začít věnovat charitě. Vedeme přednášky s duchovní tematikou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Tišnov

Zajistíme vám klidnou cestu k duchovnímu životu. Pomoc v nouzi u nás rozhodně najdete. Umožňujeme společná církevní setkávání. Rádi na našich bohoslužbách přivítáme všechny lidi dobré vůle. Naše duchovní setkání Vám jsou k dispozici. Navštivte naši farnost. Naše církevní přednášky si oblíbíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Čebín

Přinášíme Vám bohatý duchovní život. Snažíme se participovat na organizovaných setkáváních. Zahrneme vás do církevních procesů, z nichž budete cítit duchovní vyrovnanost. Přijměte naši nabídku pomoci na nalezení cesty k bohu. Pomůžeme vám nejen v duchovní nouzi. Pořádáme duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku