Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Římskokatolická farnost Lomnice u Tišnova- Farnosti římskokatolické církveLomnice

Naše komunita je místem sdílení a naplnění duchovního života každého jednotlivce. Navštivte naši církevní instituci, kde vám pomůžeme s přechodem na cestě k bohu. Spolehněte se, že díky nám najdete duševní rovnováhu. Účast na našich setkáních pro všechny lidi dobré vůle vám může výrazně pomoci. Navštěvujte naše bohoslužby. Pořádáme různá a zajímavá duchovní setkání. Naše farnost se zaměřuje na pořádání společenských akcí.

Kontaktní údaje:

nám. Palackého 73
67923 Lomnice

 
Telefon: +420549450133

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Římskokatolická farnost u kostela Neposkvrněného Početí Panny Marie, Brno

Nabízíme duchovní prostředky k úspěšnému naplnění duchovního života. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Zaměřujeme se na služby a pomoc v jakékoli lidské nouzi. Přijmeme vaše vyznání hříchu na cestě k bohu. Návštěva duchovního setkání vás může v mnohém výrazně obohatit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost u kostela sv. Janů, Brno

Povedeme vás na cestě k duchovnímu životu. Jako členové naší církve budete moci někomu poskytnout pomoci v nouzi. Už mnoha lidem se po setkání s námi změnil život k lepšímu. U nás najdete duchovní vyrovnanost. Přijďte k nám objevit svou cestu k bohu. Rádi se s vámi potkáme na našem příštím duchovním setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost u kostela sv. Jakuba, Brno

Zabýváme se neformálním vzdělávání v oblasti duchovního života. Najdete u nás pomoc v nouzi. Svoláváme setkávání pro děti i pro dospělé. Najít duchovní vyrovnanost Vám půjde s naší církví snadno. U nás se přiblížíte cestě, která vás dovede k bohu. Jsme specialisté na pořádání duchovních setkání. Přijďte navštívit naši farnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost u kostela sv. Tomáše, Brno

Pořádáme setkání věřících, kteří do našich prostor zavítají rozvíjet svůj duchovní život a svět. Připravujeme zajímavá setkávání pro všechny lidi s dobrým srdcem. Duchovní vyrovnanosti s námi dosáhnete velice snadno. U nás najde pomoc každý, kdo je v nouzi. Vyzkoušejte naše duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku