Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Patrik Berný - reklamní činnostPraha

Zabezpečujeme bohatý sortiment služeb pro firmy. Garantujeme vám serioznost, profesionalitu a dlouholeté zkušenosti. Využijte ve své firmě také námi nabízeného poradenství. Nyní se vám vyplatí objednat si webdesign od nás za skvělých podmínek. Obraťte se na nás a vyzkoušejte naše návrhy na váš nový design. Dejte o sobě vědět s reklamou od nás.

Kontaktní údaje:

Slovenská 955/7
12000 Praha

 
E-mail: berny@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Createx systems, s.r.o.

Nabízíme vám komplexní služby pro firmy. Díky našim znalostem vám poskytneme služby na takové úrovni, že budete zaručeně spokojeni. Výhodné ceny u nás nyní můžete využít i vy. Naše firma nabízí zákazníkům několik nadstandardních služeb, jednou z nich je i prodej na splátky. Pokud chybí vašim výrobkům estetický, osobitý a třeba i vtipný design, pomůžeme vám s vytvořením nového. Využijte pojištění, které v rámci služeb nabízíme. Objednejte si vizitky od nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tomáš Křivánek - reklamní služby

Vyberte si u nás z bohaté nabídky služeb pro firmy. Nákup na splátky u nás je jednoduchý a rychlý. Jsme odborníci na webdesign. Pracujeme s designem jako s nástrojem, který zvyšuje hodnotu značky. Pokud dřívější reklamní kampaň nepřinesla vaší firmě užitek, my to změníme. Zaměřujeme se na poskytování marketingových služeb. V oblasti služeb pro firmy platíme za odborníky na vizitky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TBWA Praha, s.r.o.

Vynikáme v těch nejvýhodnějších nabídkách služeb pro firmy, vyzkoušejte to s námi i vy. Obraťte se na nás v oblasti poradenství. V oblasti služeb pro firmy je pro nás rychlost nezbytná. Nemáte-li dostatek prostředků, můžete využít nákupu na splátky u nás. Zaměřujeme se na nejnovější design. Nyní máte možnost využít našich služeb v oblasti reklamy za velmi výhodné ceny. Získejte od nás nové vizitky, se kterými se odlišíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Infoset, s.r.o.

Poskytujeme bohatou nabídku služeb pro firmy za nízké ceny. Rádi vám předáme všechny znalosti a vědomosti, které vám pomohou zvýšit vaše zisky. V oblasti služeb pro firmy je pro nás rychlost důležitá. Naši zákazníci si u nás mohou nakoupit i na splátky. Budujeme nové a neotřelé reklamy. Buďte na trhu zapamatovatelní díky marketingu od nás. Realizujeme tisk vizitek včetně kompletního grafického designu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku