Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ivo Ondračka, architektonické službyBrno

Naším zaměřením je stavební činnost. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav. Nabízíme širokou škálu služeb, mezi něž patří zpracování rozpočtu. Nabízíme výstavbu dřevostaveb různých typů a velikostí. Nabízíme služby zateplování fasád.

Kontaktní údaje:

Veveří 160/51
60200 Brno

 
E-mail: ivo@ondracka.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. arch. Jindřich Pospíšil, projektant

Naše společnost se zaměřuje na stavební činnost. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Atelier dap, s.r.o.

Zajišťujeme odbornou stavební činnost. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bauwelt, s.r.o.

Využijte naši firmu na stavební činnost. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. arch. Emil Bernardy, architektonické služby

Naše společnost je jedničkou ve stavební činnosti. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku