Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Daněk Design, s.r.o.Brno

Jsme společnost, která provádí stavby. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Naše společnost zajišťuje kvalifikované opraváře pro opravy všeho druhu. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy.

Kontaktní údaje:

Hrnčířská 572/4
60200 Brno

 
Telefon: +420541236200
E-mail: danekdesign@danekdesign.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. arch. Jindřich Pospíšil, projektant

Naše společnost se zaměřuje na stavební činnost. V nabídce naší stavební společnosti je také služba oprav. Naše společnost nabízí službu rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Výstavba je jednou ze služeb, které naše firma nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Atelier dap, s.r.o.

Zajišťujeme odbornou stavební činnost. Naše stavební firma je expertem přes výstavbu. Naše stavební společnost nabízí různé druhy oprav. V oblasti stavebnictví provádíme i rekonstrukce. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Oldřich Buchlovský, architektonické služby

Provádíme různé druhy staveb. Naše stavební firma provádí i rekonstrukce. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bauwelt, s.r.o.

Využijte naši firmu na stavební činnost. Naše firma nabízí široké spektrum služeb v oblasti stavebnictví. Naše společnost nabízí provedení rekonstrukce. Naše společnost nabízí služby spojené s výstavbou. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku